Ogłoszenia drobne Krosno Ogłoszenia drobne Krosno
www.ogloszenia.krosno.pl

praca grafik drukarz

Opis stanowiska: osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie klientów, proste projekty graficzne np banery, plakaty, wizytówki, przygotowanie plików do druku i druk Wymagania : zmysł techniczny, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały, znajomość programów graficznych najlepiej Corel Draw, umiejętność obsługi maszyn poligraficznych (doszkolimy na miejscu). Oferujemy: szkolenie z obsługi maszyn, ciekawe wyzwanie zawodowe w branży reklamowej. Praca stacjonarna w biurze w Jedliczu w godzinach 8-16 od pon. do pt. Prosimy o kontakt telefoniczny: 605 682 499

Ogłoszenie nr 116377, z dnia: 2022-12-14

KONTAKT:

tel.:605682499

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.krosno.pl/116377

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy