ogloszenia.krosno.pl
Krosnieński serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4601 / Ogłoszenia oczekujące: 171
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Materiały budowlane

Nr ogłoszenia 94726 z dnia 2020-08-10 / OFERTA OD FIRMY

Zbiornik na deszczówkę - MOJA WODA / Producent

Jesteśmy największym, bezpośrednim producentem zbiorników betonowych oraz prefabrykatów na Podkarpaciu. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam oferować produkty najlepszej jakości i w najlepszej cenie bez pośredników.

Oferujemy zbrojony zbiornik na wody opadowe oraz roztopowe który może być wykorzystany jako element przydomowej instalacji w programie „Moja Woda’’. Jest to nowa inicjatywa Ministerstwa Klimatu oraz NFOŚiGW w ramach którego można uzyskać dotację na przydomową instalację w kwocie 5 tys. zł. Program realizowany jest w latach 2020 - 2024.

Więcej informacji o naszych zbiornikach znajdziecie Państwo na stronie: https://www.szambo24.pl/2020/06/18/program-moja-wo da-czyli-nowe-dofinansowanie-dla-gospodarstw-domow ych/

Przy zakupie zbiornika, transport pojazdem HDS i montaż w cenie. Produkt dostępny od ręki. Wybrana cena dotyczy zbiornika o pojemności 4m3 (Krosno).

W ofercie mamy zbiorniki jedno i dwukomorowe, o pojemnościach 4m³ /6m³ / 8m³ / 10m³ / 12m³.

Nasze zbiorniki betonowe są zabezpieczane impregnatem. Gwarantuje to szczelność i odporność na działanie czynników zewnętrznych.
Wszystkie nasze produkty posiadają komplet dokumentów, gwarancję, atesty i aprobaty.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony Styrobud.

Cena: 1 400

Autor: Styrobud

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 54
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krosno.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Materiały budowlane
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krosno.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krosno.pl