ogloszenia.krosno.pl
Krosnieński serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5325 / Ogłoszenia oczekujące: 434
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Różne - Wszystkie \ Różne \ Kursy i szkolenia

Nr ogłoszenia 94239 z dnia 2020-08-11 / OFERTA OD FIRMY

Język hiszpański w polskich górach!

Serdecznie zapraszamy do….Zakopanego! A dokładniej do spokojnego Kościeliska.

Miejsce: Zakopane – Kościelisko
Termin: 23 – 30 sierpnia 2020 r.
Cena: 1190 zł / osobę.
W cenie:

Zakwaterowanie: OW AGA w Kościelisku
Wyżywienie: śniadania
Kurs: język hiszpański – wszystkie poziomy + dodatkowo płatne kursy wg uznania (informacje poniżej).
Atrakcje dodatkowe: chodzenie po górach, termy, zwiedzanie Zakopanego, wycieczka na Słowację, inne szkolenia dodatkowe.

Nasz wyjazd w góry zaplanowany jest na 7 dni. Z doświadczenia wiemy, że jest to wystarczający czas na zwiedzanie Zakopanego oraz eksplorację otaczających gór. Przyjazd i wyjazd planujemy na niedzielę.

Połączenie nauki języka z innymi atrakcjami podczas wyjazdu wymaga pewnego planowania. Zamiar jest taki, aby przez 45 minut każdego dnia zaraz po śniadaniu uczyć się języka hiszpańskiego z lektorem. Wieczorem 30 minutowe spotkanie podsumowujące dzień z dialogami w języku hiszpańskim.

Nie będzie to taka klasyczna nauka jak to się dzieje na kursie stacjonarnym. Zakres nauki będzie przygotowany w taki sposób, aby po każdej lekcji wyjść z praktycznymi umiejętnościami językowymi. Nacisk będzie położony na mówienie i budowanie zdań z wykorzystaniem nowej wiedzy. Chodzi o to by każdy dzień był okazją do nauki czegoś nowego, ale w taki sposób, aby można było od razu posługiwać się nową wiedzą w praktyce, to znaczy w rozmowach z innymi uczestnikami.

Do każdej lekcji będzie przygotowany materiał edukacyjny, słownictwo i potrzebna gramatyka, tak aby w ciągu dnia można było do tej wiedzy wracać, powtarzać i ćwiczyć. Kurs skierowany jest do osób na każdym poziomie zaawansowania, ze szczególnym uwzględnieniem osób rozpoczynających przygodę z tym językiem.

Codziennie po zakończeniu porannych zajęć otwierać się będzie przed nami wachlarz możliwości. Jeśli chodzi o możliwe opcje to jest naprawdę w czym wybierać. Wejście na szlaki polskich Tatr to oczywisty w tym przypadku kierunek. Możliwych konfiguracji jest wiele, a wybór określonej drogi, stopień trudności oraz długość trasy każdy będzie dostosowywał do swoich umiejętności i możliwości kondycyjnych oraz własnych chęci.

Piękna przyroda, wysiłek fizyczny, zmęczenie, a zwłaszcza zmaganie się z samym sobą to paradoksalnie idealny czas na odpoczynek dla naszego mózgu. Nauka w takich okolicznościach to czysta przyjemność.

Termy w Bukowinie Tatrzańskiej. Ciepła woda, zjeżdżalnie, relaks w różnych basenach, a nawet bar dostępny prosto z wody to tylko kilka możliwości tego miejsca. Wyjazdy indywidualne.

Zwiedzanie miasta i okolic. W dniach odpoczynku pomiędzy kolejnymi szczytami albo wieczorową porą warto przejść się po mieście oraz jego największą atrakcją czyli Krupówkami. Zakopane wbrew pozorom to mała mieścina. Nie ma w niej za dużo atrakcji kulturalnych, które warto zwiedzić, no może poza Muzeum Tatrzańskim. Jednakże na tym wyjeździe panuje zasada, że każdy robi to co lubi. Oczywiście poza godzinami porannej i wieczornej nauki.

Wycieczka na Słowację. Całodniowy atrakcyjny wyjazd w czwartek 27.08. w region Liptova, połączony ze zwiedzaniem Jaskini Wolności, Doliny Demianowskiej, wyjazdem kolejkami na Chopok w Niżnych Tatrach oraz ewentualnie pobytem w największym słowackim Aquaparku Tatralandia. Koszt 120 zł. + 70 euro na wszystkie wstępy (nieobowiązkowe).

Dodatkowe szkolenia: podczas tego tygodnia w górach prowadzimy także zajęcia innych szkoleń, w których również możesz wziąć udział i po których możesz uzyskać certyfikaty na druku MEN: pilota wycieczek, rezydenta biura podróży, wychowawcy wypoczynku, animatora wolnego czasu. Szczegóły, specjalne ceny i warunki przekażemy zainteresowanym.

W cenie wyjazdu jest tylko śniadanie. Takie podejście do tematu daje swobodę w organizacji czasu w ciągu dnia. Nie jedziemy tam aby siedzieć w hotelu i czekać na posiłki. Konieczność wracania do ośrodka na określoną godzinę aby spożyć kolację uniemożliwia swobodę poruszania się po górach. Z doświadczenia wiem, że godziny powrotu z górskiego szlaku nie da się z dokładnością przewidzieć. Jednak dla pozostających na miejscu jest tuż obok Zajazd Tatrzański z doskonałą lokalną kuchnią domową. Dla uczestników dodatkowych szkoleń istnieje możliwość wykupienia obiadów z naszą grupą.

Jeżeli idea wyjazdu w góry w połączeniu z nauką języka hiszpańskiego przypadła Ci do gustu zarejestruj się. Jeśli potrzebujesz więcej informacji to prosimy o kontakt: biuro@atut.edu.pl tel: 338 442 515

Cena: 1190

Autor: CS ATUT

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: +48338442515

Wstecz

Ilość wyświetleń: 32
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krosno.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kursy i szkolenia
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krosno.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krosno.pl