ogloszenia.krosno.pl
Krosnieński serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5735 / Ogłoszenia oczekujące: 207
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Urządzenia, maszyny

Nr ogłoszenia 80900 z dnia 2020-03-27 / OFERTA PRYWATNA

Ręczna giętarka do blach 3metrowa do 1mm

Ręczna giętarka 3 metrowa z siłownikami wspomagającymi pracę maszyny służy do wykonywania wszelkich obróbek o długości nawet do 3 metrów ( 3140mm) z możliwością gięcia blachy ocynkowanej/powlekanej do max. grubości 1mm a także do blach miękkich takich jak aluminium i miedz do max. 1.7mm.
Zaletą naszej maszyny jest solidna, wytrzymała konstrukcja (550kg),  która zapewnia wysokiej jakości gięcie obróbek  na całej długości. Do produkcji głównych elementów konstrukcyjnych naszej maszyny stosuje się stal wysokiej jakości z pełnego materiału( z grubych płaskowników). Połączenia obrotowe wykonane są z trwałych materiałów z możliwością okresowego smarowania. Wszystkie te warunki zapewniają długą i bezproblemową pracę maszyny. Wszystkie maszyny są objęte naszą gwarancją - Producenta. Po okresie gwarancyjnym zapewniamy wykwalifikowany serwis pogwarancyjny: dostawa części zamiennych, naprawy o różnym stopniu złożoności, regeneracje maszyn które już służyły wiele lat. Charakterystyczną cechą naszej Giętarki jest prosta i trwała konstrukcja, przy odpowiednim dbaniu o maszynę będzie ona służyć wiele lat.


Kluczowe korzyści techniczne maszyny:
1.Zwiększona sztywność belek  z możliwością regulacji naprężenia.
2.Mocne, niezawodne i trwałe połączenia elementów maszyny z  systemem smarowania jednostek ciernych.
3.Kąt gięcia przy jednym ruchu wynosi 145°, przy drugim przegięciu można zagiąć felc na 180 °.
4.Prosty i wygodny mechanizm blokujący kat gięcia  belki zginającej podczas seryjnego gięcia tego samego rodzaju obróbki blacharskiej/dekarskiej.
5.Stół tylni   do utrzymania  arkuszy blachy. Przednie przymiary do ciecia blachy.
6.Maksymalna szerokość otworu belki zaciskowej wynosi 70mm. Belka zaciskowa zamyka się prostopadle do obrabianego arkusza, dzięki czemu blacha stalowa nie ślizga się do przodu i zapewniona jest dokładność wymiarowa.
7.Siłowniki gazowe zapewniają łatwe podnoszenie i bezpieczne opuszczanie belki dociskowej oraz belki zaginającej.
8.Proste i niezawodne śruby rzymskie do regulacji siły docisku górnej belki pozwalają szybko i dokładnie skonfigurować maszynę dla różnych grubości materiału.
9.Uchwyty wzdłuż belki zaginającej zapewniają wygodniejszą pracę na maszynie.
10.Zakres wyposażenia standardowego giętarki do blachy:  kątomierz, ogranicznik kąta gięcia, stół podtrzymujący blachę, przednie przymiary do ciecia, siłowniki gazowe.

Dodatkowe wyposażenie:
- Nóż tnący 700zł netto
- Dogniatarka felcu 200zł netto

Cena maszyny 7500zł netto
Transport 300zł po całej Polsce *każdy poniedziałek - wtorek organizujemy dostawy* możliwy dobór własny w Rzeszowie na Podkarpaciu albo w Żalno - Kujawsko Pomorskie.

Wsparcie techniczne oraz zamówienia pod  tel. 881 437 564  Zapraszamy do kontaktu od 7:00 do 22:00.

Cena: 7500

Autor: Magazyn Zaginarki

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 881437564

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 29
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krosno.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Urządzenia, maszyny
Inne ogłoszenia tego użytkownika (15 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krosno.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krosno.pl