ogloszenia.krosno.pl
Krosnieński serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4607 / Ogłoszenia oczekujące: 173
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Staże i praktyki

Nr ogłoszenia 69595 z dnia 2020-01-22 / OFERTA PRYWATNA

Staż dla osób biernych zawodowo w wieku 15-29 lat

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Innowacyjności zaprasza do udziału w projekcie „Z POWER na Start!” Rekrutacja do II grupy trwa!

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Innowacyjności zaprasza do udziału w projekcie „Z POWER na Start!”

Rekrutacja do II grupy trwa!

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 października 2019 roku rozpoczęliśmy realizację projektu „Z POWER na Start!”

Projekt realizowany jest w ramach: Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa I - Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty konkursowe, Poddziałanie 1.2.1 - Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do osób młodych w wieku 15-29 lat, również niepełnosprawnych, bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu tzw. młodzież NEET, biernych zawodowo, zamieszkujących (zgodnie z KC) teren województwa podkarpackiego – w szczególności będą zamie szkiwać miasto Jasło, Mielec, Dębica, Jarosław, Krosno, Łańcut, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola i Tarnobrzeg.

DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA PRZEWIDZIANO NASTĘPUJĄCE FORMY WSPARCIA:

1. Identyfikacja potrzeb i możliwości każdego UP w tym IPD – 8 h/osobę

2. Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy w formie doradztwa grupowego – 24h/grupę

3. Nabycie doświadczenia zawodowego poprzez udział w 6-cio miesięcznych stażach zawodowych.

4. Uzyskanie umiejętności poruszania się na rynku pracy poprzez udział w pośrednictwie pracy – 10h/osobę

CO ZYSKA UCZESTNIK PROJEKTU?

Korzystając z różnych form wsparcia w ramach realizacji projektu każdy uczestnik ma szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego, które może zaowocować zdobyciem trwałego zatrudnienia. W ramach uczestnictwa w projekcie Uczestnicy Projektu otrzymają stypendium stażowe (1033,70 zł) oraz zwrot kosztów dojazdu na staż.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ ! !! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY !!!

Wartość projektu: 1 043 372,64 zł

Wkład z Europejskiego Funduszu Społecznego: 991 172,64 złWięcej informacji na stronie www: https://www.rii.org.pl/z-power-na-start/

Telefon: 888 422 404

E-mail: power-start@rii.org.pl

Autor: Marzena

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 888422404

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 104
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krosno.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Staże i praktyki


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krosno.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.krosno.pl