ogloszenia.krosno.pl
Krosnieński serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5743 / Ogłoszenia oczekujące: 205
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 66539 z dnia 2020-01-07 / OFERTA PRYWATNA

TWISTO - zgarnij 50 zł za rejestrację i 50 zł za polecenie!

Firma Twisto płaci 50 zł za zarejestrowanie się z polecenia + 50 zł dla osoby polecającej! Bez zamawiania karty, bez wysyłania skanów dokumentów, za samą rejestrację! W przypadku Twisto 50 zł do wydania dostaniecie od razu po rejestracji i zweryfikowaniu się! Co więcej – NIC nie musicie doładowywać, wpłacać itd. NIE TRZEBA WYSYŁAĆ TEŻ ŻADNEGO ZDJĘCIA DOWODU - co jest ogromnym atutem i plusem potwierdzającym bezpieczeństwo! Weryfikacja konta (przez wykonanie przelewu z konta na kwotę 1 zł, która jest zwracana na drugi dzień) trwa zazwyczaj ok. 48h w dni robocze.

Czym jest Twisto? I czy jest bezpieczne? Tak! To firma, która oficjalnie współpracuje z ING – jednym z największych banków w Polsce! Dlatego to największy dowód na rzetelność, bezpieczeństwo i gwarancję legalności tej aplikacji.
https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/402 913/ing-wprowadzil-platnosci-internetowe-imoje-ora z-twisto - to link do oficjalnej strony ING i ich artykułu.
Twisto to firma, która udziela bezpłatnego limitu na zakupy, który możecie wykorzystać, bądź nie. Otrzymujecie do 45 dni limitu – tzn. robicie zakupy online w wybranym sklepie i macie aż 45 dni na przetestowanie zakupów i dopiero wtedy płacicie. Nie musicie jednak z niego korzystać, ale możecie. Ale co najlepsze – zarabiacie 50 zł za polecanie znajomym aplikacji! Im więcej polecających zarejestruje się z waszego linku promocyjnego, tym więcej punktów/złotówek trafia na wasze konto Twisto :)

Aby otrzymać 50 zł na konto rejestracja musi nastąpić z polecenia, czyli trzeba kliknąć w ten link:
https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=ANNAG91

Naprawdę warto skorzystać, zarejestrować się i polecić chociażby członkom rodziny – wszyscy z Was zgarną dodatkową kasę na zakupy, a potem jeśli się nie spodoba – możecie bez żadnej konsekwencji zrezygnować. Otrzymaną premią po otrzymaniu karty można płacić w każdym sklepie online lub fizycznym. Ale to nie wszystko – niedługo pojawi się opcja CashBacku i po zrobieniu zakupów w jakimś sklepie, Twisto zawsze będzie zwracało od 1% do 5% kwoty zakupów w punktach, więc naprawdę fajna sprawa, warto kartę mieć i oszczędzać dzięki temu :) Taka opcja jest już w Czechach i wprowadzają to samo u nas w Polsce.

Autor: Anna

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 68
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krosno.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krosno.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krosno.pl