ogloszenia.krosno.pl
Krosnieński serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5987 / Ogłoszenia oczekujące: 96
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca finanse ubezpieczenia

Nr ogłoszenia 57513 z dnia 2019-03-25 / OFERTA PRYWATNA

Agent ubezpieczeń szkolnych

Agent Ubezpieczeniowy
Jesteśmy Multiagencją Ubezpieczeniową zajmującą się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Obecnie poszukujemy do współpracy na terenie Całej Polski osób aktywnie działających w charakterze agenta ubezpieczeniowego (mile widziana własna działalność gospodarcza).
Proponujemy współpracę opartą na umowie agencyjnej (mobilny agent ubezpieczeniowy) lub na umowę zlecenie.
Nasz współpracownik odpowiedzialny będzie za sprzedaż ubezpieczeń NNW Szkolnych na terenie wyżej wymienionej miejscowości.
Istnieje również możliwość współpracy w zakresie innych produktów z oferty kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi aktualnie współpracujemy.

Proponujemy :
1. bardzo atrakcyjne warunki prowizyjne (brak stałego wynagrodzenia);
2. bardzo atrakcyjną ofertę na ubezpieczenie NNW szkolne (specjalny program ogólnopolski);
3. możliwość sprzedaży ubezpieczeń majątkowych oraz Grupowych Pracowniczych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie e-maila z informacją o gotowości podjęcia współpracy wraz z krótką informacją o obecnie prowadzonej działalności. W odpowiedzi na taką wiadomość chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.
wspolpraca@centrumpolis.pl

Cena: 1

Autor: Centrum Polis

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 63 220 20 36

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 119
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krosno.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca finanse ubezpieczenia


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krosno.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krosno.pl