ogloszenia.krosno.pl
Krosnieński serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6094 / Ogłoszenia oczekujące: 157
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 56708 z dnia 2019-02-07 / OFERTA OD FIRMY

2xldo8xl - Odzież męska

Poszukujesz przydatnych ciuchów dla siebie? Jeśli tak to nienagannie trafiłeś. Adres naszej strony: http://www.2xldo8xl.pl. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swoim wyborze kolekcje premium, bielizne, bluzy, buty, dresy, kamizelki, koszule, kurtki, spodnie, t-tshirty. A wszystko dla postaci o ogromniejszych gabarytach. Ciuchy od 2XL do 8XL. Naszą korporację wyróżnia troska o detale, najwyższej jakości materiał do produkcji ciuchów oraz ładne stosowane wzory. Krój jest nowoczesny, a ciuchy nosi się bardzo wygodnie. Nasza korporacja kieruje wyprzedaż internetową dla panków w wielkich rozmiarach. Nasz sklep, charakteryzuje zwłaszcza wieloletnie doświadczenie w specjalności włókienniczej. Dobro klienta jest dla nas najgłówniejsze, zabiegamy aby ciuchy w formatach od 2xl do 2xl były modne fraz z dobrze wyglądającym i pasującym krojem. Doskonale zdajemy sobie ideę z tego, że na polskiem rynku brakuje porządnych ciuchów w tym gabarycie, dla tego zależy nam aby to przeobrazić i przedstawić udogodnienie czy też zadowolenie dla dźwigających taki rozmiar. Produkcja tego gatunku kalibrów wymusza od nas nakładu syzyfowej pracy, nakładów finansowych a także gigantycznej motywacji, której nam nie brakuje. Zabiegamy by towar był najwyższej jakości, który jest wytrwały, przewiewny a naraz wygodny. Hołubiąc o zapotrzebowanie naszych delikwentów, staramy się by kreację opierała się na aktualnych stylach mody. Można znaleźć u nas ciuchy na każdą okazję, wytwarzamy odzież codzienną, sportową, dzienną tudzież urzędową. Zapraszamy też do odwiedzania i odczytywania naszego bloga. O ile masz jakieś pytania, nasz serwis jest skłonny od 10-18.
Dane Firmy: Allsizeman Polska s.c. M. Nowak, M. Przewoźny ul. Poznańska 26 62-035 Kórnik można nas rówież odwiedzić w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.

Autor: Kazimierz

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 509 100 307

Wstecz

Ilość wyświetleń: 73
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krosno.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krosno.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.krosno.pl