ogloszenia.krosno.pl
Krosnieński serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6080 / Ogłoszenia oczekujące: 80
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 56707 z dnia 2019-02-07 / OFERTA OD FIRMY

OVERSIZEMAN - Odzież męska

Poszukujesz stosownych ciuchów dla siebie? Jeśli tak to doskonale trafiłeś. Adres naszej strony: http://2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to otoczenia, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swoim asortymencie kolekcje premium, bielizne, bluzy, buty, dresy, kamizelki, koszule, kurtki, spodnie, t-tshirty. A wszyściuśko dla postaci o większych kalibrach. Ciuchy od 2XL do 8XL. Naszą instytucję cechuje troskliwość o detale, najwyższej jakości towar do wytwórczości ciuchów tudzież czyste stosowane schematy. Krój jest współczesny, a ciuchy nosi się nadzwyczaj wygodnie. Nasza spółka kieruje dystrybucję internetową dla jegomości w obszerniejszych formatach. Nasz sklep, charakteryzuje zwłaszcza wieloletnie doświadczenie w specjalności tkaninowej. Dobro interesanta jest dla nas najistotniejsze, zabiegamy by ciuchy w kalibrach od 2xl do 2xl były trendy fraz z doskonale prezentującym się i odpowiadającym krojem. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że na polskiem rynku brakuje estetycznych łachów w tym kalibrze, dla tego zależy nam by to przeobrazić i przedstawić udogodnienie a także zadowolenie dla wnoszących taki format. Produkcja tego gatunku kalibrów wymaga od nas nakładu kłopotliwej pracy, nakładów finansowych tudzież wielgachnej motywacji, której nam nie brakuje. Zabiegamy aby produkt był najwyższej jakości, który jest wytrzymały, przewiewny a równolegle wygodny. Hołubiąc o zapotrzebowanie naszych delikwentów, staramy się by odzież opierała się na bieżących trendach mody. Można znaleźć u nas łachy na każdą promocję, wykonujemy odzież dzienną, sportową, powszednią a także formalną. Zapraszamy też do odwiedzania i czytania naszego bloga. O ile masz jakieś pytania, nasz serwis jest rad od 10-18.
Dane Firmy: Allsizeman Polska s.c. M. Nowak, M. Przewoźny ul. Poznańska 26 62-035 Kórnik można nas rówież odwiedzić w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.

Autor: Mieczysław

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 509 100 307

Wstecz

Ilość wyświetleń: 76
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krosno.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krosno.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.krosno.pl